Villa Mare Pansionaat

Pansionaat Villa Mare asub eestiaegses villas Pärnu armastatuima rannapromenaadi ääres, vaid paari minuti kaugusel supelrannast. Kahekorruseline hoone mahutab korraga kuni 18 alalist või ajutist elanikku ruumikates ja valgusküllastes tubades. Villa sisustamisel on kasutatud hoolega valitud detaile, tagamaks kodu- ja turvatunde tekkimist kõigis maja külalistes.
Personaalne hooldusteenus
Tahame igale hooldekodu elanikule pakkuda just tema jaoks sobivaimat hooldusteenust ja selleks oleme töötanud välja detailse ja kõrgetasemelise hooldussüsteemi. See koosneb individuaalselt iga isiku jälgimise kaardistamisest ning koos isiku lähedastega hooldusplaani koostamisest. Samuti teeme vajadusel kliendile personaalse toitumisplaani ja töötame välja erimenüü.
Ajaveetmise võimalused
Pansionaadis pannakse rõhku eakate inimeste võimalikult pikaajalisele iseseisvusele. Villa Mare kaunis ja privaatne sisehoov võimaldab pansionaadi elanikel värskes õhus viibida ning suveperioodil hooldaja juhendamisel osaleda võimlemistunnis. Sisehoovis saavad villa elanikud vastu võtta külalisi ning korraldada piknikke, mille korraldamisel saame igati abiks olla