May. 31, 2021

Info pereliikmetele alates 01.06.2021

Info pereliikmetele alates 01.06.2021

 Eelinfo. Vastavalt Terviseameti uuele korraldusele alates 21.05.2021, on taas võimaldatud vaktsineerida meie eakaid COVID-19 vastu, ka neid kes veebruaris 2021 põdesid läbi selle viiruse. Kõik pereliikmed, kes on andnud nõusoleku esimeseks vaktsineerimiseks, mis toimus jaanuaris 2021, nende lähedased saab vaktsineeritud teise süstiga 07.06.2021.

  1. Sellest tulenevalt, alates 22.06.2021 on võimalik külastada oma lähedast ka tema eluruumides (meie teavitamine külastussoovist endiselt vajalik) KUI, külastatav on samuti vaktsineeritud 2 süstiga. Kohtumise soovist teatada eelneval päeval telefoni teel 55582024, kokku saajaid ei tohiks olla enam kui 2 lähedast. Palun arvesse võta söögiaegu, siis ei ole kohtumine võimalik.

Arvestades alanud suvist hooaega, näeme siiski kokkusaamisi eelkõige värskes õhus, mis on ka eakale, pärast tubast hooaega, tervislikult kosutavam. Haigusnähtude korral palume kokkusaamisi mitte registreerida.

  1. Endiselt usaldame ja loodame ka pereliikmete vastutustundlikkusele, kui teie endi vaktsineerimine pole veel lõppenud, palume siseruumides mitte kokkusaamist registreerida ja jätkata kokkusaamisi sisehoovis kasutades endiselt meditsiinilist kaitsemaski.
  2. Pereliikmed, kes ei soovinud enda lähedase vaktsineerimist COVID- 19 vastu- on võimalik kohtuda VAID sisehoovis, kasutades meditsiinilist kaitsemaski.
  3. Autoga sisehoovi sõitmine keelatud.
  4. Ravimite ja inkotoodete toomise korraldus jätkub endiselt- Supeluse tänava poolt, Musta Pärli uksest. Kokkusaamisele kaasa võetud „meelehea“ kogus, on tarbimiseks vaid kokkusaamise hetkel.
  5. Võimalik nädalavahetustel ja eelbroneerimisega registreerida Skype kõnedele. Skype kontakti soovist, teatada vähemalt päev varem, telefoni teel 55582024. Palun arvesse võta söögiaegu, siis ei ole ühendumine võimalik.

Skype kontakt; Fööniks Pansionaat

Endiselt saate informatsiooni oma lähedase kohta telefoni teel või kirjutades e- postile; fooniks@fooniks.ee või avaldus@fooniks.ee

 Hoolides kõikidest osapooltest

Hoolekoda Fööniks