Tere tulemast meie kodulehele!

Hoolekoda Fööniks ja Villa Mare Pansionaat  -kodune hooldusteenus eakatele ja erivajadustega inimestele.

Me asume imelises Pärnu suvituspiirkonnas - mere ja pargi läheduses. Oleme Pärnus esimesed erahooldekodud aastast 2009.a. ning meie kogemused, koolitatud personal ja kodused elamistingimused võimaldavad pakkuda parimat hooldust meie klientidele.

 

Info pereliikmetele alates 19.04.2021

Ilmade soojenemisega, oleme otsustanud lubada kokkusaamisi sisehoovis pereliikmetega.

 Ilusa ilma korral, lubame kohtuda sisehoovis- kui hoolealuse tervislik olukord võimaldab õue toomist. Loodame ka pereliikmete vastutustundlikkusele ning haigusnähtude korral palume mitte kokkusaamist registreerida.

  1. Kohtumise soovist, teatada eelneval päeval telefoni teel 55582024, et töötaja saaks hoolealuse õue tuua ja meie saame jälgida, et kokku saajaid ei oleks üleliia palju kogunenud. Palun arvesse võta söögiaegu, siis ei ole kohtumine võimalik.
  2. Kohtumisel tuleb rakendada 2x2 m ja kasutada meditsiinilist kaitsemaski. Hoolealusele võimaldame seda meie.
  3. Autoga sisehoovi sõitmine või hooldeasutusse sisenemine on endiselt keelatud.
  4. Ravimite ja inkotoodete toomise korraldus jätkub endiselt- Supeluse tänava poolt, Musta Pärli uks, pakid jäetakse kasti 72 tunniks. Kokkusaamisele kaasa võetud „meelehea“ kogus, on tarbimiseks vaid kokkusaamise hetkel.
  5. Võimalik nädalavahetustel ja eelbroneerimisega registreerida Skype kõnedele. Skype kontakti soovist, teatada vähemalt päev varem, telefoni teel 55582024. Palun arvesse võta söögiaegu, siis ei ole ühendumine võimalik.

 Skype kontakt; Fööniks Pansionaat

  Endiselt saate informatsiooni oma lähedase kohta telefoni teel või kirjutades e- postile; fooniks@fooniks.ee või avaldus@fooniks.ee

  Hoolides kõikidest osapooltest

 Hoolekoda Fööniks