Info pereliikmetele alates 01.06.2021

May. 31, 2021

Info pereliikmetele alates 01.06.2021

 Eelinfo. Vastavalt Terviseameti uuele korraldusele alates 21.05.2021, on taas võimaldatud vaktsineerida meie eakaid COVID-19 vastu, ka neid kes veebruaris 2021 põdesid läbi selle viiruse. Kõik pereliikmed, kes on andnud nõusoleku esimeseks vaktsineerimiseks, mis toimus jaanuaris 2021, nende lähedased saab vaktsineeritud teise süstiga 07.06.2021.

  1. Sellest tulenevalt, alates 22.06.2021 on võimalik külastada oma lähedast ka tema eluruumides (meie teavitamine külastussoovist endiselt vajalik) KUI, külastatav on samuti vaktsineeritud 2 süstiga. Kohtumise soovist teatada eelneval päeval telefoni teel 55582024, kokku saajaid ei tohiks olla enam kui 2 lähedast. Palun arvesse võta söögiaegu, siis ei ole kohtumine võimalik.

Arvestades alanud suvist hooaega, näeme siiski kokkusaamisi eelkõige värskes õhus, mis on ka eakale, pärast tubast hooaega, tervislikult kosutavam. Haigusnähtude korral palume kokkusaamisi mitte registreerida.

  1. Endiselt usaldame ja loodame ka pereliikmete vastutustundlikkusele, kui teie endi vaktsineerimine pole veel lõppenud, palume siseruumides mitte kokkusaamist registreerida ja jätkata kokkusaamisi sisehoovis kasutades endiselt meditsiinilist kaitsemaski.
  2. Pereliikmed, kes ei soovinud enda lähedase vaktsineerimist COVID- 19 vastu- on võimalik kohtuda VAID sisehoovis, kasutades meditsiinilist kaitsemaski.
  3. Autoga sisehoovi sõitmine keelatud.
  4. Ravimite ja inkotoodete toomise korraldus jätkub endiselt- Supeluse tänava poolt, Musta Pärli uksest. Kokkusaamisele kaasa võetud „meelehea“ kogus, on tarbimiseks vaid kokkusaamise hetkel.
  5. Võimalik nädalavahetustel ja eelbroneerimisega registreerida Skype kõnedele. Skype kontakti soovist, teatada vähemalt päev varem, telefoni teel 55582024. Palun arvesse võta söögiaegu, siis ei ole ühendumine võimalik.

Skype kontakt; Fööniks Pansionaat

Endiselt saate informatsiooni oma lähedase kohta telefoni teel või kirjutades e- postile; fooniks@fooniks.ee või avaldus@fooniks.ee

 Hoolides kõikidest osapooltest

Hoolekoda Fööniks

Share this page

Tänusõnad!

Mar. 9, 2021

... me ei saanud  muuta kogu maailma, kuid me andsiome  koos oma parima, et tulla sellest raskest olukorrast koos teie  abiga välja.

TÄNAN

Kogus südamest, meie eesliini töötajaid Ingrit Raat, Malle Toimeta, Anne Leinaaar, Silja Palmiste,Reet Piirimägi,Tatjana Aal, Kristi Klein, Tiina Tedremäe, Liia Berggrünfelt

Heategevusorganisatsiooni WAAB vahendusel tuli meile appi väga töökas,lahtiste käte ja suure südamega

Siivo Althof

 Nikita Grišin

Ruslana Kutšernjuk

vabatahtlikuna liitus teotahteline ja abivalmis

Paavo Ulmanis

Tänan ennast salgavaid pereliikmeid, kes panustasid kogu oma armastuse ja jõuvarud meie aitamisse

Külli Väljamäed ja Kaie Küüsveki

Austuse ja tänutundega, Mare Sogenpits

Villa Mare Pansionaat on remondis!

Dec. 5, 2020

Teade! Villa Mare Pansionaadis algasid ehitustööd! Kohtume aasta pärast !

Skype kõne

Oct. 7, 2020

Info pereliikmetele alates 07.10.2020

 Seose COVID- 19 gripiviiruse haigusjuhtude lisandumisega Eesti vabariigis ja lähiriikides, jätkame Hoolekoda Fööniksis karantiini.

Saame aru, et lähedastest eemalolek on muutunud juba raskeks, kuid sellekohane otsus on meil aidanud eemal hoida see viirus meie majast.

Alates 10.10.2020 on võimalik nädalavahetustel ja eelbroneerimisega registreerida Skype kõnele.

Skype kontakti soovist, teatada vähemalt päev varem, telefoni teel 55582024

Palun arvesse võta söögiaegu, siis ei ole ühendumine võimalik.

Skype kontakt; Fööniks Pansionaat

Kellel pole võimalust Skype teel kontakteeruda,saavad endiselt informatsiooni oma lähedase kohta telefoni teel või kirjutades e- postile; fooniks@fooniks.ee või avaldus@fooniks.ee

 Hoolides kõikidest osapooltest

Hoolekoda Fööniks

Edukas Eesti Ettevõte 2020

Jul. 21, 2020

Ma tänan, meie kõiki tublisid töötajaid, kes on andnud oma panuse, et meie ettevõttele on antud märgis EDUKAS EESTI ETTEVÕTE 2020, Tänutunde ja sügava lugupidamisega, Mare Sogenpits